19 yaşında çalışma ve ticaret hayatına başladım. Keçecizade Lokum ve Badem Ezmesi işletmeciliği olarak başladım. Sektörümüze ve firmamıza bir çok yeniliği getirmenin haklı gururunu yaşıyorum. Bir süre aktif iş hayatıma ara verdim. Farklı bir sektöre yönelmem gerektiğine karar verdim. İnsanların yıllarca damak zevkine dokundum. Şimdi de kadınların güzelliğine dokunmak istedim. Kendi salonumda 6 yıl güzellik uzmanlığı yaptım. Daha fazla Edirne'ye ne katabiliriz ve güzellik sektörüne eğitimli insanlar katma düsturunu edindim ve bu yolda İstanbul Güzellik Uzmanlığı franchise olarak başladım. Öğrenci olarak girdiğim eğitim kurumundan, usta öğretici ve uzman eğitmen olarak yaşamanın haklı gururunu yaşıyorum.

VİZYONUMUZ

Günümüzde eğitim kurumlarının geçerliliğini belirleyen en önemli unsur, uluslararası tanınırlığının resmi anlamda en üst düzeyde olmasıdır. Avrupa birliği ile ilişkiler  çerçevesinde bizim de dahil olduğumuz  bu güçlü ağ ortamında öğrencilerimizin gelişimine yönelik adımlar etkili bir şekilde atılmaktadır. İlk olarak güçlü bir pasaporta sahip Almanya'da bulunan resmi kurumlarla geçtiğimiz iletişimde bu adımların en önemlisini atmış bulunmaktayız. Siz de Avrupa'nın birçok yerinde tanınırlığı olan bir sertifikasyon ile gerçekleştirilen eğitim sürecinden geçmek istiyor ve geleceğinizi şekillendirmek istiyorsanız, eğitim kurumumuza bekleriz.

MİSYONUMUZ

Diğer kurumlara nazaran misyonumuzun ilkelerini, öğrencilerimizin kariyerlerine yönelik belirleyerek bu ilkeler doğrultusunda hedeflerimizi hızla gerçekleştiriyoruz.
Misyonumuz'a yönelik ilkeleri sıralayacak olursak;

  1. Amaca uygun potansiyele sahip öğrenci profillerini analiz edip yetiştirme.
  2. Teorik ile pratiği eşit düzeyde öğrencilerimize aktarma.
  3. İstihdam öncesinde canlı modeller üzerinde pratiklerle uzmanlaşma
  4. Öğrenim süreci tamamlanana kadar, öğrenciyi eğitme ve üst düzey donanımla kurumumuzdan mezuniyetlerini sağlama ve dahası. 

İşte tüm bu ilkelerle  hareket eden ve ulusal- uluslararası geçerliliğe sahip belge verme yetkinliğine haiz olan kurumumuzdan siz de eğitim alabilirsiniz.